UA RU

Каталог

Шпаклівка Novol

Поліефірная ALU

Шпаклівка Novol

ALU - наповнююче шпаклювання з добавкою алюмінієвого пилу, який збільшує її стійкість до підвищеної температури і гарантує чудову адгезію, що дозволяє порівнювати її за властивостями з шпаклюванням PROFICYNK. Має меншу усадку в порівнянні з типовими шпаклюваннями, а також високу еластичність, завдяки цьому застосовується для вирівнювання великих по площі нерівностей.

Поліефірная BUMPER FIX

Шпаклівка Novol

BUMPER FIX - шпаклювання для пластмас. Має високу еластичність і відмінну адгезію до більшості пластмас (за винятком поліетилену і тефлону). Має також задовільну адгезію до полипропиленам, що дозволяє шпатлевать не загрунтовані поверхні.

Поліефірная FINISH

Шпаклівка Novol

FINISH - обробне шпаклювання наноситься шпателем. Служить для ремонту невеликих поверхонь і остаточного вирівнювання поверхні перед нанесенням грунтів. Завдяки дрібним наповнювачам ідеально наноситься тонкими шарами і заповнює дрібні поглиблення і подряпини. Робить можливою обробку дрібнозернистими наждачними паперами, внаслідок чого досягається дуже гладка поверхня. Має також дуже хорошу адгезію до різних видів підстав, у тому числі до оцинкованої сталі.

Поліефірная UNI

Шпаклівка Novol

UNI - основне наповнююче шпаклювання. Відносно тверда і з невеликою еластичністю, рекомендується в основному для механічної обробки, а також для застосування на невеликих поверхнях. Має дуже хорошу адгезію до різних видів підстав, проте не рекомендується для застосування на оцинкованій сталі.

Поліефірная з скловолокном FIBER

Шпаклівка Novol

FIBER - шпаклювання з добавкою скляних волокон. Завдяки добавці має високу механічну міцність і має хорошу здатність до заповнення нерівностей і отворів. Проте пов'язана з цим низька еластичність і дуже твердість при обробці обмежують її застосування до невеликих площ поверхні.

Шпаклівка рідка "SPRAY"

Шпаклівка Novol

Шпаклювання для нанесення способом того, що розпиляло - двокомпонентний продукт, що наноситься за допомогою малярного пістолета. Перший компонент - основний - є дисперсією пігментів і наповнювачів в розчині полиэфирных смол, має ясно-попелястий колір, другий компонент - отверджувач - викликає полімеризацію. Шпаклювання для нанесення способом того, що розпиляло служить для вирівнювання незначних тріщин і поглиблень поверхонь перед фарбуванням. Утворює покриття з міцним з'єднанням із загрунтованими і незагрунтованими металевими, бетонними і деякими пластмасовими поверхнями. Еластична, добре шліфується. Поєднується з більшістю доступних на ринку фарб і лаків.

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Гарантія повернення
100% повернення коштів
Допомога в підборі матеріалів
Запорука успішної покраски
Гарантія качества
Ми гарантуємо умови зберігання